Restaurants in Flevoland

908 zaken in 25 plaatsen. 27% heeft bekende openingstijden, 8% een menukaart in de index.

  • 28mediaanscore
  • 5%label A of B
  • 86%open op zondag
  • € 8,95mediaanprijs menukaart

Plaatsen met tien of meer zaken

PlaatsZakenMediaanscoreOpeningstijdenMenukaart
Almere2923648%14%
Lelystad1912625%5%
Almere-Stad106260%4%
Zeewolde552615%13%
Emmeloord50268%2%
Dronten473251%4%
Urk472411%4%
Almere-Haven25260%16%
Biddinghuizen202915%15%
Almere-Buiten16240%6%
Marknesse103320%0%

Overige plaatsen