Restaurants in Fryslân

1.915 zaken in 255 plaatsen. 17% heeft bekende openingstijden, 8% een menukaart in de index.

  • 26mediaanscore
  • 3%label A of B
  • 87%open op zondag
  • € 10,00mediaanprijs menukaart

Plaatsen met tien of meer zaken

PlaatsZakenMediaanscoreOpeningstijdenMenukaart
Leeuwarden3692820%9%
Drachten106264%9%
Sneek1032611%4%
Heerenveen902710%6%
Harlingen672615%9%
Lemmer50258%10%
Joure39263%8%
Dokkum372619%3%
West-Terschelling363556%19%
Wolvega36233%6%
Franeker332612%12%
Nes303030%3%
Bolsward283029%4%
Grou252712%4%
Workum252612%16%
Appelscha232622%0%
Buren233752%13%
Midsland203550%5%
Oosterwolde20270%5%
Schiermonnikoog203140%10%
Hollum193858%16%
Burgum18280%6%
Gorredijk172424%0%
Vlieland173441%12%
Makkum16246%13%
Surhuisterveen164369%19%
Oost-Vlieland142514%14%
Kollum132823%15%
Hindeloopen122733%8%
Stavoren122825%8%
Terherne123017%25%
De Westereen11150%0%
Earnewâld11290%18%
Heeg112636%0%
Koudum112627%0%
Langweer113618%18%
Balk103040%10%
Beetsterzwaag102820%0%
Noordwolde102010%0%

Overige plaatsen