Restaurants in Gelderland

5.374 zaken in 311 plaatsen. 23% heeft bekende openingstijden, 9% een menukaart in de index.

  • 27mediaanscore
  • 3%label A of B
  • 85%open op zondag
  • € 9,95mediaanprijs menukaart

Plaatsen met tien of meer zaken

PlaatsZakenMediaanscoreOpeningstijdenMenukaart
Nijmegen6122828%9%
Arnhem5342832%8%
Apeldoorn3742723%7%
Ede1732930%11%
Doetinchem1512617%11%
Harderwijk1322814%8%
Wageningen1303035%13%
Tiel127249%13%
Zutphen1263229%10%
Ermelo743027%7%
Barneveld712723%6%
Nijkerk702710%10%
Culemborg642623%9%
Winterswijk64276%8%
Wijchen632710%10%
Zevenaar56269%7%
Velp542933%4%
Nunspeet522612%4%
Duiven492731%2%
Zaltbommel482931%8%
Elst47269%13%
Putten472919%4%
Epe463124%17%
Lochem432519%5%
Elburg372924%8%
Aalten362728%6%
Oosterbeek36238%11%
Groesbeek352411%14%
Doesburg342635%12%
Huissen322916%13%
Beekbergen312623%13%
Voorthuizen312626%6%
Bennekom303237%20%
Eibergen302420%3%
Geldermalsen293248%7%
Kerkdriel292417%10%
Vorden292414%3%
Hattem283768%4%
Groenlo272826%4%
Lunteren27307%4%
Malden272611%11%
Druten26220%19%
Lent254052%16%
Lichtenvoorde25260%4%
Bemmel243554%13%
Dieren232826%13%
Heerde232426%4%
Rheden223036%14%
Borculo21295%14%
Renkum212933%19%
Ruurlo212329%5%
Didam202910%15%
's-Heerenberg192611%0%
Beuningen Gld193026%0%
Scherpenzeel192732%16%
Ulft19260%16%
Westervoort192953%5%
Beuningen18266%6%
Hoenderloo183328%11%
Kesteren18296%17%
Beesd172624%12%
Brummen172524%12%
Twello173853%0%
Vaassen173641%12%
Garderen16286%19%
Neede162413%0%
Otterlo163225%0%
Eerbeek153020%27%
Hoevelaken153247%7%
Terborg152420%0%
Terwolde151813%13%
Ammerzoden14210%14%
Beneden-Leeuwen14257%7%
Maurik14250%7%
Wezep14287%7%
Dinxperlo13208%0%
Ugchelen13218%0%
Hengelo (Gld)123350%8%
Hulshorst122525%8%
Varsseveld12260%8%
Wehl12210%8%
Zelhem123225%17%
Elspeet112836%9%
Gendt112927%9%
Hedel11170%9%
Heteren11259%9%
Lievelde11240%9%
Silvolde113118%0%
Vierhouten11240%0%
Zeddam11260%0%
't Harde102920%0%
Beusichem103030%0%
Doornspijk10240%0%
Doorwerth102710%10%
Emst10260%0%
Hoog Soeren102620%10%
Loenen102840%20%
Millingen aan de Rijn102510%20%
Oldebroek10250%10%
Opheusden102420%20%
Voorst103350%10%
Warnsveld103240%0%

Overige plaatsen