Restaurants in Utrecht

3.704 zaken in 106 plaatsen. 34% heeft bekende openingstijden, 11% een menukaart in de index.

  • 30mediaanscore
  • 7%label A of B
  • 85%open op zondag
  • € 10,00mediaanprijs menukaart

Plaatsen met tien of meer zaken

PlaatsZakenMediaanscoreOpeningstijdenMenukaart
Utrecht1.3273544%12%
Amersfoort4652928%10%
Veenendaal1622936%8%
Nieuwegein1382820%7%
Zeist1222829%10%
Woerden1003036%14%
Soest912618%15%
Maarssen832613%6%
Houten793141%6%
Baarn623026%16%
IJsselstein613020%11%
Bunschoten-Spakenburg592834%8%
Leusden534566%8%
Driebergen-Rijsenburg453024%16%
Leerdam432726%14%
Wijk bij Duurstede413444%10%
Rhenen393633%13%
Mijdrecht37298%14%
De Bilt342815%12%
Vianen333339%18%
Breukelen302413%7%
Doorn302527%7%
Bilthoven292614%14%
Vleuten264042%23%
Vinkeveen252824%4%
De Meern233252%9%
Montfoort223023%9%
Woudenberg222732%5%
Hoogland212219%19%
Oudewater202410%10%
Bunnik194553%16%
Abcoude182222%11%
Leersum182822%22%
Amerongen14297%7%
Harmelen143243%14%
Eemnes123517%17%
Lopik122717%8%
Maarn122225%0%
Renswoude12230%8%
Soesterberg112218%0%
Wilnis112618%0%
Lage Vuursche104660%0%
Meerkerk103010%10%

Overige plaatsen