Restaurants in Zeeland

1.936 zaken in 165 plaatsen. 19% heeft bekende openingstijden, 8% een menukaart in de index.

  • 26mediaanscore
  • 3%label A of B
  • 76%open op zondag
  • € 12,75mediaanprijs menukaart

Plaatsen met tien of meer zaken

PlaatsZakenMediaanscoreOpeningstijdenMenukaart
Middelburg1642932%10%
Vlissingen1592413%6%
Goes1312614%7%
Willemstad1211428%3%
Terneuzen842623%6%
Sluis592810%8%
Oranjestad57721%0%
Hulst522812%12%
Zierikzee502622%14%
Renesse492918%8%
Kralendijk452033%7%
Domburg442711%9%
Breskens40273%10%
Burgh-Haamstede342921%12%
Cadzand333727%30%
Yerseke302813%3%
Kamperland29297%10%
Zoutelande26308%8%
Axel25248%8%
Oostburg23214%0%
Oostkapelle233122%4%
Vrouwenpolder232917%4%
Westkapelle223227%0%
Koudekerke21265%10%
Sas van Gent202510%10%
Bruinisse193416%26%
Scharendijke183333%17%
Groede172712%12%
Brouwershaven162513%0%
Tholen16250%6%
Kortgene142514%0%
Nieuwvliet143136%14%
IJzendijke12218%0%
Bubali11945%0%
Philippine115136%36%
Veere113227%9%
Nieuwpoort102440%10%
Philipsburg101420%0%
Wemeldinge10250%10%

Overige plaatsen