Restaurants in Zuid-Holland

10.461 zaken in 207 plaatsen. 22% heeft bekende openingstijden, 8% een menukaart in de index.

  • 26mediaanscore
  • 3%label A of B
  • 85%open op zondag
  • € 9,50mediaanprijs menukaart

Plaatsen met tien of meer zaken

PlaatsZakenMediaanscoreOpeningstijdenMenukaart
Rotterdam2.3082621%7%
Den Haag2.1862624%8%
Leiden4992933%11%
Delft4353143%7%
Dordrecht3062625%9%
Zoetermeer2522611%7%
Schiedam2142625%7%
Gouda1932928%6%
Alphen aan den Rijn1612717%7%
Scheveningen140260%9%
Spijkenisse1342927%7%
Vlaardingen1342518%6%
Gorinchem1232930%7%
Rijswijk1202923%13%
Leidschendam1172610%11%
Noordwijk1064246%21%
Voorburg1002925%9%
Capelle aan den IJssel942821%7%
Wassenaar822611%13%
Barendrecht793141%5%
Zwijndrecht78264%9%
Katwijk702917%14%
Hellevoetsluis692617%6%
Lisse612613%10%
Hoek van Holland592614%12%
Oud-Beijerland58262%7%
Maassluis572511%5%
Ridderkerk543026%9%
's-Gravenzande522312%8%
Berkel en Rodenrijs513335%12%
Ouddorp502716%4%
Voorschoten482919%6%
Waddinxveen473451%11%
Bodegraven462617%15%
Sliedrecht462615%9%
Alblasserdam452422%2%
Hillegom433237%9%
Brielle422924%12%
Sassenheim42277%12%
Pijnacker412615%17%
Wateringen402610%8%
Middelharnis39238%5%
Naaldwijk392618%10%
Nieuwerkerk aan den IJssel38258%8%
Nootdorp382918%16%
Schoonhoven37245%5%
Papendrecht362914%11%
Oegstgeest353529%20%
Krimpen Aan Den IJssel34286%6%
Leiderdorp343032%9%
Noordwijkerhout333221%18%
Voorhout322416%3%
Rockanje312410%19%
De Lier302810%7%
Hendrik-Ido-Ambacht30263%10%
Bergschenhoek282918%7%
Boskoop28260%11%
Katwijk aan Zee27240%4%
Nieuwkoop262812%4%
Noordwijk aan Zee26240%8%
Oostvoorne242613%8%
Rhoon242613%4%
Zevenhuizen242613%8%
Bleiswijk232917%13%
Hoogvliet23210%4%
Hardinxveld-Giessendam21240%5%
Hoogvliet Rotterdam204070%5%
Monster202415%5%
Numansdorp202720%5%
Rozenburg202110%5%
Maasland172418%12%
Poeldijk17266%0%
Rijnsburg172424%0%
Roelofarendsveen173112%12%
Warmond173135%12%
Lekkerkerk16276%6%
Hazerswoude-Dorp152327%0%
Puttershoek15217%0%
Moordrecht142314%7%
Zuidland142736%7%
Honselersdijk132423%15%
Reeuwijk133031%15%
Schipluiden133646%23%
Bergambacht12338%33%
Leimuiden12250%0%
Strijen12268%17%
Ter Aar12230%8%
Delfgauw112436%0%
Haastrecht113118%9%
Nieuw-Lekkerland11209%0%
Nieuwveen113518%27%
Stellendam11219%9%
Giessenburg102410%10%
Groot-Ammers102610%0%
Heinenoord102510%10%
Oude-Tonge10200%0%

Overige plaatsen